Bloemen voor bloemen – dankbaar ontvangen!
Wat zijn wij dankbaar voor dit prachtige initiatief van de dames van Agora Club De Vier Stromen.
De workshop Bloemen voor Bloemen vond plaats op 25 maart, waarvan de opbrengst ten goede komt aan ons hospice. Met de overhandiging van deze mooie cheque brengen zij letterlijk en figuurlijk kleur in ons werk.
Als bijzonder voorschot mochten wij eerder al bloembollen ontvangen, die inmiddels een plek hebben gekregen in onze tuin. De betrokkenheid en het enthousiasme rondom deze actie waarderen wij enorm.
Dank jullie wel voor jullie inzet, creativiteit en warme steun!
Mooi om te zien dat Agora Club 17 “De Vier Stromen” een startende, energieke groep dames is uit de Alblasserwaard en Drechtsteden, die zich met zoveel plezier inzet voor goede doelen. Zij hopen nog verder te groeien. Lijkt het je leuk om aan te sluiten bij deze enthousiaste club? Neem dan gerust contact met hen op. Je bent van harte welkom!
